![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgoSYnffZ7XcaSeLXzyt_TCungLYqPXL9TPIe3kpC6MoJSv_dcdyXEdbXKakCciBwAr5NHNvWJAJ0C6-qmFOvVdU4ytYVCtaHqmSaAVSDr00kkawSV5HI8wpMPXp06EwzeJb_PI/s400-rw/lijntje.jpg)
Uit de Humo van 11 december jl. ... maar dat lijntje snuiven, dat ideetje had ik precies bij Hingis ook al uitgewerkt!?
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhJLJ0hScLfc34rMGKQV9NkUogcrtKkFDCayIA0CXmRPE8NMWY-xvzHCtI0lTzRhwPkK4Dui5xSbzIlMQUdyZq-z-SKdBgJvVXYvBJk4CBep71hIDaS6xWKHD2mU1D1urqIsEaS/s400-rw/fritinhoed.jpg)
Uit de Humo van deze week ... maar een frit in een hoed, dat had ik precies de paus ook al aangesmeerd!?
© Ludo Rutten - Natuurondersteunende ecotuin - muggenbeet [at] gmail.com - BE Tessenderlo.
Dank je wel om een reactie achter te laten. Als je opteert om als 'Anoniem' te reageren omdat dit het eenvoudigst is, wil je dan je opmerking wel besluiten met je voornaam/naam? Het is plezant om te weten wie mijn blog bezoekt en reageert. Even simpel als 'Anoniem' is 'Naam/URL'. Van die URL hoef je je niks aan te trekken, je vult gewoon je naam of roepnaam of alias in en ... hopsakee, dat werkt ook. Merci.
Pikkedieven!
BeantwoordenVerwijderenErg vervelend als je ideeën door een ander worden overgenomen zonder dat er een verwijzing bij staat.
BeantwoordenVerwijderen