![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhUzWC-AqEhDdJV37cF1vibmDNNh04_z5ZjESXCsDkcAk-MtuMO6Hc_b3csOtC0SXPX0AtS4KbMMjqVwGFeXNRpE73Eg_6KujVBb4dfqMgD3U5V8axDzOViKXR3jbq7gWpGDWlx/s400-rw/familierutten.jpg)
v.l.n.r.: Sara (brons), Heleen (goud), Loes (zilver) en Jo (goud). Enkel het succes van papa blijft nog uit. Een kwestie van tijd, neem het van me aan ;-)
© Ludo Rutten - Natuurondersteunende ecotuin - muggenbeet [at] gmail.com - BE Tessenderlo.
Dank je wel om een reactie achter te laten. Als je opteert om als 'Anoniem' te reageren omdat dit het eenvoudigst is, wil je dan je opmerking wel besluiten met je voornaam/naam? Het is plezant om te weten wie mijn blog bezoekt en reageert. Even simpel als 'Anoniem' is 'Naam/URL'. Van die URL hoef je je niks aan te trekken, je vult gewoon je naam of roepnaam of alias in en ... hopsakee, dat werkt ook. Merci.
Een dikke proficiat.
BeantwoordenVerwijderenJarne en Rani