Als alles goed zit (mijn scripts en zo) moet je gewoon op "open de doos" onder de afbeelding klikken en heb je maar uit te kiezen. Die rechts vanonder vind ik de lekkerste. Je kan er lekker lang op zuigen.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEggli_TUnPYFiry7FB0Q7XHlflJIdt8tRdKT7VExOJ7TvFIjpVnK4JxmgYorS39n_vgZZdkGCOk1DYTOzsEL3Q-u_YqrdB3LBcP11UzrkkT4gq0aMg-XVHAT9hw6ecUXpOjzfWx/s400-rw/caramella.jpg)
© Ludo Rutten - Natuurondersteunende ecotuin - muggenbeet [at] gmail.com - BE Tessenderlo.
Dank je wel om een reactie achter te laten. Als je opteert om als 'Anoniem' te reageren omdat dit het eenvoudigst is, wil je dan je opmerking wel besluiten met je voornaam/naam? Het is plezant om te weten wie mijn blog bezoekt en reageert. Even simpel als 'Anoniem' is 'Naam/URL'. Van die URL hoef je je niks aan te trekken, je vult gewoon je naam of roepnaam of alias in en ... hopsakee, dat werkt ook. Merci.
lekker! mag er wat zout op?
BeantwoordenVerwijderensmerige doos!
BeantwoordenVerwijderenVoer voor ongeduldige vissen, of het verhaal van het bli(e)kje en de snoe(p)k!
BeantwoordenVerwijderenEr zijn nog wachtenden voor u!
Nee , dank U maar de verpakking is wel representatief voor de inhoud.
BeantwoordenVerwijderen@tony: hou je vriendin er buiten :)
BeantwoordenVerwijderen@duvel: je wordt liever met de dag, ooit komt het nog goed met je.
@frank: wat je ziet is het voedsel van de toekomst (en nu zwans ik niet hé)
Na AH suikervrije harde katjesdrop zijn Mokatines mijn lievelingssnoepjes.
BeantwoordenVerwijderenIk dacht altijd dat ze uit Arabië kwamen...
En dan ga ik nu de doos openen...
Vetjuin.
BeantwoordenVerwijderen@zapnimf: binnen 10 jaar zou dit de gewoonste zaak van de wereld zijn; kwestie van aanpassing.
BeantwoordenVerwijderen